Kamagra – efekty i przeciwskazania użytkowania

Czym jest lek na potencję?

Kamagra jest lekiem wspomagającą potencję u mężczyzn. Jest ona bezpiecznym lekiem, jednak przed zastosowaniem wskazana jest wizyta u specjalisty w celu ustalenia przyjmowania dawki i wykluczenia przeciwwskazań do zażywania tego leku. Jest to produkt, którego podstawowym i głównym składnikiem jest aktywny sildenafil wspomagający potencję. Lek ten nie może być stosowany przez kobiety, tylko i wyłącznie przystosowany jest dla mężczyzn. Maksymalna dawka dobowa to 100 mg. Nie należy stosować leku podczas posiłku, szczególnie obfitującego w tłuszcze, ponieważ tłuszcze zmniejszają działanie viagry, tzn. wchłanianie substancji czynnych leku są o wiele mniejsze co doprowadza do osłabienia działania tabletek. Ważne jest aby tabletki popijać niewielką ilością wody letniej, co pomaga w uwolnieniu substancji czynnych leku.

Przeciwwskazania do zażywania leku

Przed rozpoczęciem kuracji kamagrą, należy wykluczyć następujące przeciwskazania:

  • choroby niedokrwienia serca, jak choroba wieńcowa czy choroby krążenia, jak np. nadciśnienie tętnicze czy przebyte zawały;
  • uszkodzenia nerek i wątroby;
  • zażywanie innych leków, w szczególności zawierających nitroglicerynę;
  • uczulenie na którykolwiek składnik leku (głównie cytrynian sildenafilu);
  • podczas leczenia z zastosowaniem azotanów;
  • przy dziedzicznych chorobach oka (jak barwnikowe zwyrodnienie siatkówki oka czy niedokrwistość przedniego nerwu wzrokowego).

Dlatego też, przed każdym postanowieniem zażywania takiego typu leków, powinno się pamiętać o bezzwłocznej konsultacji u specjalisty, który pomoże dobrać odpowiednią dawkę leku.

Czytaj na https://kamagrasklep.com/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *