31

Tuesday, March

Fitness classic - Buglo Koszalin 7608, 7501, 7802

Suplementy omega-3
 /  / Suplementy omega-3
Suplementy omega-3

Suplementy omega-3

Suplementy omega-3
1 vote, 2.00 avg. rating (57% score)

Suplementy omega-3 (8)Czy jesteś pewien, że dbasz o swój organizm tak, jak na to zasługuje? Czy szanujesz swoje ciało i dajesz mu dokładnie to, czego potrzebuje?
Suplementy omega-3 zawierają kwasy z rodziny omega-3. Te substancje nazywane są niezbędnymi nienasyconymi kwasami tłuszczowymi (NNKT), ponieważ pełnią w organizmie człowieka niezwykle ważną rolę.
Hamują procesy zapalne i odpowiadają za prawidłowy układ krzepnięcia krwi, a ich przyjmowanie zmniejsza ryzyko zawałów serca oraz zapobiega zakrzepicy i miażdżycy. Są niezbędne do odpowiedniego działania wielu układów. Odpowiadają za prawidłowe funkcjonowanie neuronów odpowiedzialnych za odbieranie i przekazywanie impulsów nerwowych w całym organizmie. Ponadto wspomagają odchudzanie, znacznie przyczyniając się do utraty tkanki tłuszczowej poprzez zahamowanie jej tworzenia i wspieranie metabolizmu.
Dorosły człowiek powinien przyjmować 1-1,5 g kwasów omega-3 na dobę. Dostarczenie takiej ilości wraz ze spożywanym pokarmem jest niezwykle ciężkie, dlatego należy stosować suplementy omega-3.

Podobne wpisy:

About the author:

Related posts